پنجمین نشست شورای انفورماتیک دانشگاه برگزار شد

پنجمین نشست شورای انفورماتیک دانشگاه برگزار شد


پنجمین نشست شورای انفورماتیک دانشگاه برگزار شد

 

پنجمین نشست شورای انفورماتیک دانشگاه شهید چمران اهواز، امروز چهارشنبه ۲۹ خردادماه در سالن جلسات معاونت پژوهشی و فناوری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهید چمران اهواز، در ابتدای این نشست دکتر رشتی مدیر فناوری و اطلاعات دانشگاه به بیان مسایلی در خصوص وظایف شورای انفورماتیک، ساختار نیروی انسانی و کارگروه های تخصصی آن پرداخت.

در ادامه این نشست دکتر غلامحسین خواجه رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز نیز بیان کرد: خوشبختانه در سال گذشته اقدامات خوبی در حوزه آی تی در دانشگاه انجام شده است.

وی، اظهار کرد: باید بتوانیم همزمان با تحولات در حوزه آی تی، رویکردهای جدید و علمی اتخاذ کنیم.

رئیس شورای انفورماتیک دانشگاه شهید چمران اهواز، اگر کارها بر اساس آیین نامه و دستوراالعمل ها انجام شود و به وظایفمان عمل نماییم، بی شک موجبات پیشرفت هرچه بیشتر دانشگاه فراهم خواهد شد.

معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه شهید چمران اهواز نیز بر برگزار منظم جلسات انفورماتیک تاکید کرد و گفت: مساله حوزه آی تی هر روز در تمامی برنامه های دانشگاهی پررنگ تر می شود.

دکتر علی حقیقی، بیان کرد: شورا باید به سوی سیاست گذاری و برنامه ریزی پیش برود؛ فعالیت های این حوزه به دو بخش سخت افزاری و نرم افزاری تقسیم می شود و از تمامی واحدهای دانشگاه می خواهیم با حوزه آی تی همکاری های لازم را داشته باشند.

گفتنی است در ادامه این نشست اعضای شورای انفورماتیک دانشگاه شهید چمران اهواز به بیان نظرات خود درباره دستورکارها پرداختند.